Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
POWIEDZCIE JEZELI TO WYSYPISKO JEST TAK ZAJEBISTĄ I NOWOCZESNA PRZETWÓRNA SMIECI CZEGO, CZEGO I JESZCZE RAZ CZEGO NIECHCE GO ŻADNA Z TYCH 17 GMIN ZARAZ WAM ODPOWIEDZĄ CI CO MODLA SIE NA POKAZ, ŻE NIKT OPRÓCZ BEŁŻYC NIE DOSTRZEGA TEGO POTENCJAŁU POTENCJAŁU JEŻDZĄCYCH CIEZARÓWEK I PRZYWOŻĄCYCH TE ŚMIECIE, SMRODU W UPANE DNI INSEKTÓW SZCZURÓW I WIRUSÓW LATAJACYCH W OKOŁO NAZWE TO MYDLENIEM OCZU, A WIADOMO PRZECIEŻ KTO W BEŁŻYCACH NAJLEPIEJ MYDLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WIEMY. NAJLEPIEJ MYDLIŁ NACZELNY W SPOSTRZEŻENIACH. ROBIŁ TO KILKA LAT DO MOMENTU, KIEDY CZURYSZKIEWICZ Z WIDELSKIM ZAWIEŹLI DO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO OSTATNI NUMER JEGO GAZETKI W ILOŚCI DOŚĆ ZNACZNEJ TAK, ŻE WSZYSCY DYREKTORZY DOWIEDZIELI SIĘ JAKI TO PISARZ MIĘDZY NIMI PRACUJE. TO BYŁ OSTATNI NUMER TYCH MYDLIN, PRZED WYBORAMI, PÓŁTORA ROKU TEMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
Rzeczywiście organ. Może łaskawie powiesz, co ten ORGAN uchwalił mądrego od poczatku swojej kadencji? Zniszczył: Festiwal Koni Geotermię Wiatraki I...chyba ZZO Ludzie z okolicznych gmin patrzą na Bełżyce jak na myślących inaczej. Jeszcze od początku kadencji jasnie oświeconej Rady Miejskiej nie usłyszałem ani jednego zdania na temat strategii i kierunku jaki chcą nadać naszej gminie. Brzuch mnie boli jak słyszę o budowaniu i remontach dróg. Z obiecanek w temacie inwestycji drogowych, które złożył Król - kandydat na burmistrza - na bieżący rok nie zrealizuje nawet 10%. Przekonacie się. Przeczytajcie dokładnie jego ulotkę wyborczą. Po przeczytaniu negatywów na temat poprzedniej władzy, wiedziałem, że ON, TYLKO ON. NAJLEPSZY KANDYDAT NA BURMISTRZA. A jaki odlotowy program. I jeszcze pytanie do znawców. Podobno, na sesji nie dopuścili do głosu burmistrza z Bychawy bo ten chciał dać wykład prezesowi jak powinna wyglądać dobrze gospodarowana spółdzielnia mieszkaniowa na przykładzie tej z Bychawy. Pięknie zadbane bloki mieszkalne z wzorcowo wykonaną termomodernizacją. A może to tylko plotka?
Człowieku ty w jakimś Matrixie żyjesz jeśli nie wiesz, że promować sie można jak sie ma co, a żeby było co to trzeba zacząc coś robić. Po cholerę ten festiwal koni jak miasto aby do niego dokładało goscie nie mieli nawet gdzie zaparkować a wyjaz był przez ulice sportową chyba najbardziej dziurawą w Bełżycach. A ogeotermi poczytaj cyt."Ponieważ średnio- i wysokotemperaturowe złoża wód geotermalnych występują w Polsce na głębokościach 1000 - 4000 metrów, udostępnienie ich jest możliwe metodami wiertniczymi, analogicznymi do wierceń poszukiwawczych za gazem i ropą naftową. W praktyce lepiej wykorzystać odwierty już istniejące lub odbudować stare odwierty, niż wykonywać nowe wiercenia, ponieważ koszt głębokiego odwiertu, osiągającego złoża wysokotemperaturowe może wynosić kilkanaście milionów złotych (nowych). ciekawe skąd bys wziął kasę i kiedy by to sie zwróciło bo w porównaniu do inych źródeł energi odnawialnej trzega ponieść koszty energetyczna na pompy pompujące wode i agregaty które to ciepło odzyskają. A co do wiatraków to jestem za, tylko ta firma która chciała je sprzedac kazała gminie zapłacić za badania siły wiatru, jak chca sprzedac to niech sami zrobia badania bo tak to i ja moge zrobie badania skasuje 40 tys i powiem że wiatry sa za słabe. Ciemnota, ciemnota ogarneła nasze miasto wszyscy rzucaja chasła nie wiedząc czasami oco chodzi w tych chasłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
TAK WIEMY. NAJLEPIEJ MYDLIŁ NACZELNY W SPOSTRZEŻENIACH. ROBIŁ TO KILKA LAT DO MOMENTU, KIEDY CZURYSZKIEWICZ Z WIDELSKIM ZAWIEŹLI DO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO OSTATNI NUMER JEGO GAZETKI W ILOŚCI DOŚĆ ZNACZNEJ TAK, ŻE WSZYSCY DYREKTORZY DOWIEDZIELI SIĘ JAKI TO PISARZ MIĘDZY NIMI PRACUJE. TO BYŁ OSTATNI NUMER TYCH MYDLIN, PRZED WYBORAMI, PÓŁTORA ROKU TEMU.
NO NIESTETY, NIE JESTEŚ W TEMACIE CHYBA ON W MYDLENIU JEST JESZCZE DALEKO ZA WAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
Rzeczywiście organ. Może łaskawie powiesz, co ten ORGAN uchwalił mądrego od poczatku swojej kadencji? Zniszczył: Festiwal Koni Geotermię Wiatraki I...chyba ZZO Ludzie z okolicznych gmin patrzą na Bełżyce jak na myślących inaczej. Jeszcze od początku kadencji jasnie oświeconej Rady Miejskiej nie usłyszałem ani jednego zdania na temat strategii i kierunku jaki chcą nadać naszej gminie. Brzuch mnie boli jak słyszę o budowaniu i remontach dróg. Z obiecanek w temacie inwestycji drogowych, które złożył Król - kandydat na burmistrza - na bieżący rok nie zrealizuje nawet 10%. Przekonacie się. Przeczytajcie dokładnie jego ulotkę wyborczą. Po przeczytaniu negatywów na temat poprzedniej władzy, wiedziałem, że ON, TYLKO ON. NAJLEPSZY KANDYDAT NA BURMISTRZA. A jaki odlotowy program. I jeszcze pytanie do znawców. Podobno, na sesji nie dopuścili do głosu burmistrza z Bychawy bo ten chciał dać wykład prezesowi jak powinna wyglądać dobrze gospodarowana spółdzielnia mieszkaniowa na przykładzie tej z Bychawy. Pięknie zadbane bloki mieszkalne z wzorcowo wykonaną termomodernizacją. A może to tylko plotka?
Mysle, że w obec swoich wyborców którzy wybrali Króla na radego wywiazał sie z tematu "drog"i który poruszyłeś, w okolicach Króla sa one odnowione, czego nie można powiedzieć o wczesniejszym przewodniczacym który dla swoich wyborców z okolicy nic w temacie dróg nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
TAK WIEMY. NAJLEPIEJ MYDLIŁ NACZELNY W SPOSTRZEŻENIACH. ROBIŁ TO KILKA LAT DO MOMENTU, KIEDY CZURYSZKIEWICZ Z WIDELSKIM ZAWIEŹLI DO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO OSTATNI NUMER JEGO GAZETKI W ILOŚCI DOŚĆ ZNACZNEJ TAK, ŻE WSZYSCY DYREKTORZY DOWIEDZIELI SIĘ JAKI TO PISARZ MIĘDZY NIMI PRACUJE. TO BYŁ OSTATNI NUMER TYCH MYDLIN, PRZED WYBORAMI, PÓŁTORA ROKU TEMU.
Odopwiedz na pytanie a nie znowu mydlisz, pytanie było- dalaczego inne gminy nie zabijaja się o to wysypisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Ryszard Góra lub ktoś z jego współpracowników może mi odpowiedzieć, czy w związku ze sprawą wysypiska nastąpiło zaćmienie słońca, księżyca czy umysłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina i wszyscy znajomi będą głosować przeciwko mega wysypisku w Bełżycach. Jedyną jego zaletą byłoby to, że byłaby to druga po murze budowla na ziemi widoczna z księżyca. dotychczas jedyną jest mur chiński. Tylko kto by przyjechał zwiedzać ten syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina i wszyscy znajomi będą głosować przeciwko mega wysypisku w Bełżycach. Jedyną jego zaletą byłoby to, że byłaby to druga po Wielkim Murze budowla na ziemi widoczna z księżyc (dotychczas jedyną jest mur chiński). Tylko kto by przyjechał zwiedzać ten syf. Może amatorzy sportów ekstremalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuje za szczury z wysypiska juz dzisiaj nic tylko sie wyprowadzic i produkowac smieci zeby te piep... belzyce zasypalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziekuje za szczury z wysypiska juz dzisiaj nic tylko sie wyprowadzic i produkowac smieci zeby te piep... belzyce zasypalo
Zdaje się , że to ty gościu straszyłeś ludzi, że podczas festiwalu koni zostanie zniszczona płyta boiska. Cały piłkarski świat prtestował. Jak do tej pory wszyscy żyją. Boisko jest i ma się dobrze, piłkarze pod okiem nowych dyrygentów przestali odnosić sukcesy i..."tylko koni żal". Do tych szczurów dorzuciłbym jeszcze smród, aids, dżumę, syfilis, dur brzuszny i ...np. klechów w kościele. A co do wyprowadzki z Bełżyc, to chyba w twoim przypadku pomysł jest niezły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sie mylisz konie bardzo lubie ale boisko oczywiscie ze niszcza i zostawiaja placki pojde pogapie sie na konie godzine i co?bede wachac zapachy? to jest tylko dla osob ktore maja w tym interes juz lepsze byly te wiejskie zabawy szkoda ze nie mam dzialki kolo wysypiska starego nie ma to jak kasa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przybłęda napisał:
Zdaje się , że to ty gościu straszyłeś ludzi, że podczas festiwalu koni zostanie zniszczona płyta boiska. Cały piłkarski świat prtestował. Jak do tej pory wszyscy żyją. Boisko jest i ma się dobrze, piłkarze pod okiem nowych dyrygentów przestali odnosić sukcesy i..."tylko koni żal". Do tych szczurów dorzuciłbym jeszcze smród, aids, dżumę, syfilis, dur brzuszny i ...np. klechów w kościele. A co do wyprowadzki z Bełżyc, to chyba w twoim przypadku pomysł jest niezły.
szczerze mysle o tej wyprowadzce festiwal koni to powinien pan Wojtowicz urzadzac tam na wybiegach bo jest to miejsce przystosowane mialby reklame gratis jak beda szczury to przyjdziesz je wylapac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przybłęda napisał:
Zdaje się , że to ty gościu straszyłeś ludzi, że podczas festiwalu koni zostanie zniszczona płyta boiska. Cały piłkarski świat prtestował. Jak do tej pory wszyscy żyją. Boisko jest i ma się dobrze, piłkarze pod okiem nowych dyrygentów przestali odnosić sukcesy i..."tylko koni żal". Do tych szczurów dorzuciłbym jeszcze smród, aids, dżumę, syfilis, dur brzuszny i ...np. klechów w kościele. A co do wyprowadzki z Bełżyc, to chyba w twoim przypadku pomysł jest niezły.
szczerze mysle o tej wyprowadzce festiwal koni to powinien pan Wojtowicz urzadzac tam na wybiegach bo jest to miejsce przystosowane mialby reklame gratis jak beda szczury to przyjdziesz je wylapac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "jak beda szczury to przyjdziesz je wylapac" Jak to jest z tymi szczurami? Teraz one są, czy ich nie ma? Bo z tego co piszecie, to one dopiero będą. Czyli perspektywa niewesoła. Nie wiem tylko czy już mam się bać, czy jeszcze trochę poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa smieci i resztki pozywienia tam sa szczury owady i inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylicie wysypisko z zakładem utylizacji odpadów,proponuje pojechać i zobaczyć jak to wygląda w Lublinie no i policzyć szczury oczywiście najlepiej nie robić nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do radnegoz Chmielnika,czy i na drugą ture wyborów będzie transport i ile będzie wynosić dieta,chyba coś zwiększycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tansport bedzie, diete zwiekszymy o 30 zł + gratis obiadek z piwkiem od Dwojaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...